Mamy już parter

Mamy już parter

2015-04-23

Rok 2015 jest niezwykle ważny dla HFJ Atrium. Wszystko za sprawą II etapu inwestycji, która stanowi kolejny, istotny krok w rozwoju nowoczesnego osiedla mieszkaniowego w Kostrzynie, gdzie każdy może odnaleźć upragniony spokój w miejskim stylu. Plan realizacji jest ambitny, bo już wiosną przyszłego roku, chcemy powitać nowych mieszkańców. Jak do tej pory, wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, a my z dumą patrzymy, jak wzrasta nowy budynek na Osiedlu Rycerza Kostro. 

Styczniowe prace nie należały do najłatwiejszych. Długo zmagaliśmy się z kapryśną pogodą, która najwidoczniej postanowiła w końcu odpuścić i stała się znacznie bardziej sprzyjająca pracom budowlanym. Dzięki temu mamy parter pokryty stropem, nad którym wzrasta już kolejna kondygnacja. W tym momencie wykonywany jest montaż płyt stropowych Filigran i szalowanie stropu, nad parterem klatki C, a także dalsze prace murarskie na 1 piętrze w klatce A i B. Dodatkowo wykonywany jest montaż zbrojenia i szalunków szybów windowych na 1 piętrze, a także hydroizolacja i izolacja termiczna na ścianach fundamentowych.

Działamy prężnie i nie tracimy czasu. Każdy dzień zbliża nas do nadania inwestycji kształtu, jaki dziś można podziwiać dzięki komputerowej wizualizacji (dostępna w dziale z naszymi aktualnymi inwestycjami). Budynek wzrasta w imponującym tempie, a równolegle z pracami budowlanymi, tworzona jest zewnętrzna sieć kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Jesteśmy przekonani, że już niebawem będziemy mogli podzielić się kolejnymi materiałami zdjęciowymi, tym razem ukazującymi przynajmniej dwie, w pełni ukończone kondygnacje budynku, skąpane w ciepłych promieniach słońca.

A już teraz serdecznie zapraszamy do naszej galerii zdjęć, gdzie można obejrzeć dotychczasowe rezultaty prowadzonych prac. Zachęcamy także do obejrzenia wizualizacji powstającego budynku.