II Etap osiedla

2016-07-26

Ostatnie wolne mieszkania i wspólnota mieszkaniowa

Blisko pół roku temu oficjalnie zakończyliśmy budowę II etapu inwestycji na Osiedlu Rycerza Kostro, a dziś połowa z dostępnych mieszkań ma już swoich właścicieli. Nowy budynek zaczyna tętnić życiem, a na placu zabawa słychać dziecięcy śmiechu. Z dumą patrzymy na naszą inwestycję, której prawdziwych kolorów nadają jej mieszkańcy i otaczająca ją zieleń.


Jeszcze nie tak dawno zapraszaliśmy na Drzwi Otwarte i z radością oprowadzaliśmy po inwestycji potencjalnych nabywców komfortowych lokali. Dziś mamy do sprzedania ostatnie trzy trzypokojowe mieszkania, które z całą pewnością już niebawem staną się wymarzonym „M” dla osób poszukujących swego zakątka w Kostrzynie. Oczywiście w sprzedaży wciąż mamy mieszkania dwupokojowe i kawalerki, które zostały zaprojektowanie z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających osób. Przy okazji przypominamy, że dostępność wszystkich mieszkań można sprawdzić na naszej stronie.

A jeśli ktoś wciąż rozważa zakup nieruchomości na naszym osiedlu, przypominamy o jej wyjątkowej lokalizacji, pośród zieleni drzew i łąk. Co więcej, Osiedle Rycerza Kostro znajduje się w bliskim sąsiedztwie sklepu Tesco, szkoły, a także dworca PKP, co zapewnia doskonałe połączenie m.in. z Poznaniem i Wrześnią. Zmotoryzowani mieszkańcy osiedla docenią wygodne połączenie z najważniejszymi drogami w Kostrzynie, a także miejsca parkingowe zlokalizowane w obrębie inwestycji.

Wyjątkowe potrzeby najmłodszych mieszkańców osiedla są dla nas nie mniej ważne niż lokalizacja i funkcjonalność lokali. I to właśnie dla nich stworzyliśmy przestrzeń, dzięki której mogą spędzać radosny czas na świeżym powietrzu. Ogrodzony i zamykany plac zabawa to dla dzieci gwarancja świetnej zabawy, a dla rodziców poczucie, że ich pociechy są bezpieczne.

Na koniec pragniemy dodać, że z myślą o obecnych i przyszłych mieszkańcach Osiedla Rycerza Kostro, powstała Wspólnota Mieszkaniowa. Dzięki wspólnocie każdy może zabrać głos w istotnych dla mieszkańców sprawach. W ten sposób wspólnie decydujemy o jakości i komforcie życia, zarówno teraz, jak i w przyszłości.